ZWROT

Zwracany towar nie może nosić znamion użytkowania i musi być w takim stanie, w jakim Klient go otrzymał – wraz z nieoderwanymi metkami. Ważne! Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, ale tylko w terminie do 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli chcesz dokonać zwrotu, wypełnij dołączony do zamówienia formularz (możesz go też pobrać poniżej z naszej strony). Na rozpatrzenie zwrotu mamy 14 dni od zgłoszenia go przez Ciebie, gdy rozpatrzymy go pozytywnie, zwrotu środków dokonamy na wskazany przez Ciebie w formularzu numer konta. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Towarów zakupionych w sklepie internetowym nie można zwracać w butikach stacjonarnych oferujących nasze projekty, wysyłać do paczkomatów, ani dostarczać ich osobiście do punktu zwrotu.

POBIERZ Formularz Zwrotu

WYMIANA

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania na ten sam model. Wymieniany towar nie może nosić znamion użytkowania i musi być w takim stanie, w jakim klient go otrzymał – wraz z nieoderwanymi metkami. Wymiana na inny model lub produkt posiadający inną cenę nie jest możliwa. W przypadku wymiany, koszty przesyłki w jedną stronę pokrywa kupujący, wysyłka z magazynu odbywa się na nasz koszt. Wymiana jest możliwa, jeśli wybrany przez klienta towar (model, kolor, rozmiar) jest dostępny w magazynie. Wymiana trwa do 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki. Uwaga! Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy. Jeśli chcesz dokonać wymiany, wypełnij dołączony do zamówienia formularz (możesz go też pobrać poniżej z naszej strony).

 POBIERZ Formularz Wymiany

REKLAMACJA

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zamówionym. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru wraz z formularzem przesyłką pocztową ekonomiczną. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (wyczerpanie towaru), Sklep MKTP zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, obecnie dostępne w Sklepie towary. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy za pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji. Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Jeżeli chcesz dokonać reklamacji, wypełnij dołączony do zamówienia formularz (możesz go też pobrać poniżej z naszej strony). Gdy dokonujesz zwrotu, wymiany lub reklamacji, pamiętaj o zapisaniu numeru przesyłki, żebyś mógł monitorować jej losy. Pobierz formularz zwrotu/wymiany/reklamacji: