Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu MKTP!
62.jpg

Powiedzieć, że ten rok był trudny i dał nam wszystkim w kość, to jak nie powiedzieć nic. Tymczasem dla nas 2020 okazał się też dodatkowo wyjątkowo ważny czy nawet przełomowy. Przede wszystkim po 5 latach istnienia marki udało nam się wraz z Beztroska otworzyć nasz flagowy butik na Wilanowie. I to taki prawdziwy, z witryną, ba - nawet z ogródkiem! Marzy nam się, że gdy już w końcu wszystko wróci do normy, wspólnie stworzymy w nim magiczne miejsce spotkań, zdecydowanie nie tylko na zakupy.

Ten rok uświadomił nas też, jak wspaniałą i zaangażowaną społeczność udało nam się zgromadzić wokół MKTP. Jest już Was z nami ponad 60 tys. i zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie w realizacji naszych najróżniejszych pomysłów.

Właśnie chyba to poczucie pozostanie z nami po tym roku, że razem możemy zdecydowanie więcej i właśnie życie, nasza marka to przede wszystkim ludzie, w tym także Wy! Chcemy Wam za to i kolejny wspólny rok podziękować.

Dajecie nam mnóstwo energii, by dalej tworzyć i się rozwijać, co możecie zauważyć po kolejnych nowościach, które pojawiają się na naszej stronie. A tych w tym roku nie brakowało. W końcu możemy też ubierać Panów, a to za sprawą męskiej odsłony Płaszczobluzy, która niedawno dołączyła do naszej kolekcji. Szczerze, jesteśmy z tego projektu bardzo dumne.

Korzystając z okazji, chcemy Wam też złożyć świąteczne życzenia. Wiemy, że w tym roku Święta będą inne niż zazwyczaj, ale wierzymy, że jedno pozostanie bez zmian.

Ten czas spędzicie z najbliższymi - otoczeni miłością, wyjątkowymi chwilami i i świąteczną magią, której dacie się ponieść ✨❤️! Tego właśnie Wam życzymy.

Zdrowych, wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu MKTP ❤️

Obserwujcie nas w Nowym Roku, bo nie mamy zamiaru zwalniać tempa! Ściskamy wirtualnie!

Cały zespół MKTP

PS. Świąteczne zdjęcia to już nasza tradycja! Tym razem zależało nam na pokazaniu całej kolekcji w jak najbardziej naturalnej, świątecznej i wręcz rodzinnej atmosferze, dlatego też na zdjęcia zaprosiliśmy zaprzyjaźnione z nami osoby.

W wyjątkowych przestrzeniach Las Relaks, w których Święta czuć było niemalże w powietrzu. spotkaliśmy się z cudowną rodziną Moniki (znanej jako Momolija), współpracującymi z nami regularnie fotografkami - Idą oraz Anetą - i Olą - modelką, którą ostatnio często możecie oglądać na naszych zdjęciach. Na tym jednak nie koniec! W sesji wzięła też udział wyjątkowa para, Stevenson i Dagmara (utalentowana makeupistka, tym razem sprawdziła się też w roli modelki). Dziękujemy też Monice, Justynie i Marcie za pomoc przy realizacji sesji, której efekty możecie oglądać na naszych profilach praktycznie niemal od początku grudnia. Było w jej trakcie dużo śmiechu, radości i miłości - i taką właśnie wiadomość chciałyśmy Wam nią wysłać. Mamy nadzieję, że się udało!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium