Nasza nowa strona i blog!
57.jpg

To mój pierwszy post w życiu i właściwie zaczynam się już nawet trochę czuć jak blogerka ;). Ja i Karolina chcemy się z Wami przywitać na naszej nowej stronie, z której jesteśmy bardzo dumne! Nie było łatwo, ale dzięki pomocy naszego niezastąpionego Mateusza (dziękujemy!), strona działa, wygląda zgrabnie i co najważniejsze, Wy możecie na niej w jeszcze szybszy i prostszy sposób składać zamówienia i się z nami kontaktować. Postanowiłyśmy też, że od tego momentu będziemy starać się regularnie zamieszczać wpisy na blogu - nie tylko na temat naszych rzeczy i modowych inspiracji, ale też wszystkiego, co nas interesuje i chciałybyśmy się tym z Wami podzielić.


Ale zacznijmy od początku... Wiele osób zadaje nam pytanie, jak powstało MKTP. A historia MKTP to tak naprawdę historia spotkania dwóch znajomych, a teraz i przyjaciółek.


Pewnego dnia Karolina, która jest właścicielką marki, przyjechała do mnie na... wino. Przy okazji i niby zupełnie przypadkowo zaczęła opowiadać o planach stworzenia marki odzieżowej, bo na sklepowych półkach nie mogła znaleźć rzeczy, które sama chciałaby nosić. Miałyśmy zacząć od topów i t-shirtów z grafikami, nawiązującymi do polskiej popkultury. Potoczyło się troszkę inaczej ;) i skończyłyśmy na bluzie z kapturem, którą nazwałyśmy Peleryną do zadań specjalnych. Od spotkania nie minął miesiąc, a pierwsze prototypy naszej Peleryny były już gotowe i szyte w dwóch odcieniach szarości. Peleryna do dziś jest z nami (my się z nią nie rozstajemy), stała się naszym bestsellerem i dostępna jest w aż 13 kolorach – od beżowego, lawendowego na czarnym kończąc. Przez te półtora roku powstało też wiele innych rzeczy, które także pokochałyście i śmiało możemy nazwać je naszymi bestsellerami.


Jak nam się to udało? Po pierwsze, MKTP daje nam mnóstwo radości, a najbardziej cieszy nas, gdy na ulicy czy w restauracji spotykamy szczęśliwe dziewczyny w naszych ubraniach. Za każdym razem, gdy nam się to przytrafia, piszemy do siebie i wysyłamy do siebie zdjęcia. I za każdym razem jesteśmy z tego powodu tak samo podekscytowane jak na początku naszej działalności.


Drugim sekretem są ludzie, którzy nas otaczają i z nami współpracują. Z nimi wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie się jakieś wyjście. Mamy tu na myśli zarówno nasze krawcowe, wsparcie IT, naszych bliskich, ale także Was, bo jesteście dla nas najlepszym źrodłem motywacji i powodem do dalszego rozwoju.


Kolejny wpis niedługo. Bądźcie czujni <3. Jeżeli macie do nas pytania, śmiało piszcie.


Ola

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium